Galeria

Informacja o zmianie PDC

Szanowni Inwestorzy, Wykonawcy, Partnerzy,

po 5 latach od chwili oficjalnego utworzenia PDC Inspektor Nadzoru , spółki która była wynikiem wieloletniego doświadczenia – mamy zaszczyt poinformować Państwa, że zmieniamy się na lepsze. Jako PDC Inspektor Nadzoru, przez 5 lat ciężko, rzetelnie, uczciwie i z pełnym zaangażowaniem w sercu pracowaliśmy w trosce nie tylko o Państwa obiekty, ale także o wszystkie inne interesy związane z budowami. Zaufanie jakie uzyskaliśmy u naszych Inwestorów jest miarą naszego sukcesu. Naszym celem jest dostarczyć Państwu jeszcze lepszą, większą i dokładniejszą usługę. Przekształcamy się w PDC Construction Management sp.j. oferując tym samym powiększoną opiekę jako Inżynier Kontraktu, już na etapie przygotowywania inwestycji, opracowań projektowych i proceduralnych a także wsparcie w procedurach finansowania inwestycji budowlanych.

Wszelkie nasze dotychczasowe umowy i zobowiązania pozostają w mocy prawnej. Dziękujemy Państwu za dotychczasową współpracę – będziemy każdego dnia dokładać starań i szczerych chęci, aby tę współpracę poprawiać i zbliżać. Życzymy sukcesów w branży i pozostajemy do Państwa dyspozycji pod nowymi danymi kontaktowymi

Właściciele firmy - Philip Drożdż i Tomasz Ptasiński

  • wszelkie sprawy umowne, formalne i finansowe - pdc@pdc-cm.com
  • budowy - inspektorzy i wszelkie sprawy budowlane - budowa@pdc-cm.com
  • inspektorzy - i.nazwisko@pdc-cm.com (i - pierszwa litera imienia)

x
Polityka Plików Cookies

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Czytaj więcej.